Sifon England
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPARKLETS MAKERS, sifon, 1900-talets första hälft, England, vitmetall och glas, märkt Sparklets Makers London Made in England, höjd ca 45 cm, patronhållare samt 3 patroner medföljer
Bruksslitage
470282
2017-06-23