Lisa Larson Beata och Johanna Gustavsberg
2017-06-23
470297
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, "Beata", ´´Johanna´´, Gustavsberg, figuriner, stengods, glaserad i blått, vitt och brunt, signerad, längd ca 20 resp höjd ca 15,5 cm
Beata med glasyrnagg på hårtofsen