Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, 1900-tal, personvagnar mm, räls, växlar, signaler, transformator samt Arnold Rapido tåg och räls
Ej genomgånget, funktioner ej prövade, skador
470307
2017-06-23