Märklin lok vagnar och tillbehör

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, 1900-tal, personvagnar mm, räls, växlar, signaler, transformator samt Arnold Rapido tåg och räls

Ej genomgånget, funktioner ej prövade, skador

470307

2017-06-23