Horn Chairs

Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs
Horn Chairs

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

HORN CHAIRS, 2 st., 1900-tal, kohorn, svart skinnklädsel, höjd 80-84, sitthöjd 45 cm

Slitage, klädsel med skador

470315

2017-09-24