Joan Miro
Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
JOAN MIRO (1893-1983): Miró Escultor, färglitografi, 1974, signerad och numrerad Miró 12/100.
I. 32 x 50,5 cm S. 35 x 52 cm
Colour lithograph, 1974, signed and numbered
LITTERATUR
Cramer 192, Mourlot 935
Zustandsbeschreibung
470321
2017-06-23