Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

15 000 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

JOAN MIRO (1893-1983): Miró Escultor, färglitografi, 1974, signerad och numrerad Miró 12/100.
I. 32 x 50,5 cm S. 35 x 52 cm
Colour lithograph, 1974, signed and numbered
LITTERATUR
Cramer 192, Mourlot 935

Zustandsbeschreibung

470321

2017-06-23