Amedeo Modigliani litografi

Amedeo Modigliani litografi
Amedeo Modigliani litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMEDEO MODIGLIANI (1884-1920), efter: Jeanne Hébuterne, stämpelsignerad, 5/300, litografi, ca 67,5x44 cm

470346

2017-06-23