Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FRANK LLOYD WRIGHT, soffa, ´´Robie´´ för Cassina, 1900-talets andra hälft, ursprungligen ritad kring 1908 för Robie house, fanerade med mahogny, längd ca 239x98 cm
Slitage
470347
2017-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här