Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ENGLESSON, "Stockholm", matgrupp, bord samt 2 stolar, grålackerat, bord med klaffar, höjd bord ca 76, 70-190x90 cm
Visst slitage, repor, ena grinden saknas
470354
2017-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här