Englesson matrupp Stockholm

Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm
Englesson matrupp Stockholm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ENGLESSON, "Stockholm", matgrupp, bord samt 2 stolar, grålackerat, bord med klaffar, höjd bord ca 76, 70-190x90 cm

Visst slitage, repor, ena grinden saknas

470354

2017-06-23