James Coignard Six occupants

James Coignard Six occupants
James Coignard Six occupants
James Coignard Six occupants
James Coignard Six occupants
James Coignard Six occupants
James Coignard Six occupants

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008), Six occupants, relief, brons, osignerad, samt etsning, signerad och numrerad 6/75. Reliefens mått ca 23 x 17 cm, etsningens mått ca 33 x 26 cm. Båda monterade i textilklädd mapp utgiven av Vision Nouvelle.

470362

2017-06-23