Sidobord England

Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1900-talets början, England, höj- och sänkbart samt vridbart, på hjul, märkt "Invalid Carter Furniture London", längd ca 82x42 cm

Ytskador, slitage

470364

2017-06-23