Greta Gerell

Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell

Klubbat för:

7 400 SEK

7 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Kvinna och får, signerad och daterad Gerell -28, olja på duk, ca 53,5x61 cm

Slitage

470371

2017-06-26