Gustav Zorn, tillskriven olja

Gustav Zorn, tillskriven olja
Gustav Zorn, tillskriven olja
Gustav Zorn, tillskriven olja
Gustav Zorn, tillskriven olja
Gustav Zorn, tillskriven olja
Gustav Zorn, tillskriven olja

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUSTAV ZORN (Tyskland 1845-1893) tillskriven: Nakenmodell, signerad Zorn, olja på pannå, 34,5x25,5 cm

Smärre färgbortfall

470395

2017-06-23