Ringar brosch guld
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
RINGAR, 2 st., 18 k guld, varav en med orientpärlor samt fasetterad granat, ringstorlekar ca 17,5-18 mm, vikt ca 2,7 g, BROSCH, 18 samt 23 k guld, total vikt ca 5,8 g
Ringar med bucklor och skador, brosch omarbetad från örhängen och vigselringar med bucklor och ojämn form
470398
2017-06-23