Ringar brosch guld

Ringar brosch guld
Ringar brosch guld
Ringar brosch guld
Ringar brosch guld
Ringar brosch guld
Ringar brosch guld
Ringar brosch guld
Ringar brosch guld

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RINGAR, 2 st., 18 k guld, varav en med orientpärlor samt fasetterad granat, ringstorlekar ca 17,5-18 mm, vikt ca 2,7 g, BROSCH, 18 samt 23 k guld, total vikt ca 5,8 g

Ringar med bucklor och skador, brosch omarbetad från örhängen och vigselringar med bucklor och ojämn form

470398

2017-06-23