Slaglåspistoler

Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER 4 st, 1800-talets andra hälft, kaliber ca 10,5 mm, längd 19,5-24 cm

slitage

470410

2017-09-24