Karmstolar och stolar gustavinask stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, björk, skyltmärkta H.W. Lindroth Möbleaffär Hornsgatan 36 Stockholm, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, sprickor, klädsel med fläckar

470413

2017-06-23