Karmstolar och stolar gustavinask stil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, björk, skyltmärkta H.W. Lindroth Möbleaffär Hornsgatan 36 Stockholm, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, sprickor, klädsel med fläckar
470413
2017-06-23