Design Berndt Friberg Modern vardagsvara

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT FRIBERG, miniatyrvas, stengods, brun harpälsglasyr, signerad, TRILLER TOBO, kanna med hänkel, signerad, stengods, blå glasyr, höjd ca 7-14 cm

Friberg med smärre kantnagg

470422

2017-07-10