Kalle Berggren, olja på duk

Kalle Berggren, olja på duk
Kalle Berggren, olja på duk
Kalle Berggren, olja på duk
Kalle Berggren, olja på duk
Kalle Berggren, olja på duk
Kalle Berggren, olja på duk

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KALLE BERGGREN (1949-2013), Parkering, signerad och daterad Berggren -90, olja på duk, 27,5x35 cm

Kuntoraportti

470429

Päivämäärä:

2017-06-26