Kalle Berggren, olja på duk
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KALLE BERGGREN (1949-2013), Parkering, signerad och daterad Berggren -90, olja på duk, 27,5x35 cm
Kuntoraportti
470429
Päivämäärä:
2017-06-26