Byrå
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, mahogny fanér, skiva i öländsk kalksten, nyckel finns, höjd ca 80 samt 98 x 46 cm.
En liten del av profillisten på vänstra främre benet saknas. Smärre slitage.
470433
2017-06-23