Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, mahogny fanér, skiva i öländsk kalksten, nyckel finns, höjd ca 80 samt 98 x 46 cm.

En liten del av profillisten på vänstra främre benet saknas. Smärre slitage.

470433

2017-06-23