Skulptur Kina 1800-tal

Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal
Skulptur Kina 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, brons, Kina, 18/1900-tal, i form av ämbetsman, monterad på träsockel, total höjd ca 40 cm

En fot avslagen, slitage

470435

2017-06-23