Franz Alekseievich Roubaud olja

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FRANZ ALEKSEIEVICH ROUBAUD (Ryssland, 1856-1928): Kosacker, signerad F. Roubaud, olja på pannå, 24x40 cm

470439

2017-06-23