Franz Alekseievich Roubaud olja på pannå

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FRANZ ALEKSEIEVICH ROUBAUD (Ryssland, 1856-1928): Bonde med sina hästar, signerad F. Roubaud, olja på pannå, 23,5x39,5 cm

470440

2017-06-23