Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL WAHLBOM (1810-1858): ´´ Kung Briger och hans bröder´´, signerad och daterad Wahlbom 1838, blyerts, ca21x26 cm
Fläckar, gulnad
470449
2017-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här