Carl Wahlbom blyertsteckning

Carl Wahlbom blyertsteckning
Carl Wahlbom blyertsteckning
Carl Wahlbom blyertsteckning
Carl Wahlbom blyertsteckning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL WAHLBOM (1810-1858): ´´ Kung Briger och hans bröder´´, signerad och daterad Wahlbom 1838, blyerts, ca21x26 cm

Fläckar, gulnad

470449

2017-06-23