Silverföremål
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÅSSKÅL, E Viners, England, SKÅLAR, 5 st., delvis med genombruten dekor, PUDERDOSA med spegel, CIGARETTETUI, SOCKERSTRÖARE med svärtat skaft, silver, 1900-tal, totalvikt ca 550 g
Spräckt spegel, gravyrer, bruksslitage
470497
2017-06-23