Leo Holmgren gips

Leo Holmgren gips
Leo Holmgren gips
Leo Holmgren gips
Leo Holmgren gips
Leo Holmgren gips
Leo Holmgren gips
Leo Holmgren gips
Leo Holmgren gips

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEO HOLMGREN (1904-1990): Man och kvinna, signerad och daterad Leo Holmgren 1949, gips, höjd ca 28 cm

Torrsprickor, smärre nagg

470499

2017-06-23