Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RAM, 1900-talets första hälft, förgylld, dekor av pastellage, krönt av krona, med motiv av Gustav III, yttermått inkl krona ca 64x143, innermått 39x29,5 cm
470516
2017-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här