Ram krönt av krona

Ram krönt av krona
Ram krönt av krona
Ram krönt av krona
Ram krönt av krona

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAM, 1900-talets första hälft, förgylld, dekor av pastellage, krönt av krona, med motiv av Gustav III, yttermått inkl krona ca 64x143, innermått 39x29,5 cm

470516

2017-06-23