Sidobord
2017-06-23
470537
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, teak, 1950-tal, på hjultrissor, underliggande tidningshylla i rotting, höjd ca 50, 62x52 cm
Smärre slitage, hjul med något skadad gummibeläggning