Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SIDOBORD, teak, 1950-tal, på hjultrissor, underliggande tidningshylla i rotting, höjd ca 50, 62x52 cm

Smärre slitage, hjul med något skadad gummibeläggning

470537

2017-06-23