Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SIDOBORD, teak, 1950-tal, på hjultrissor, underliggande tidningshylla i rotting, höjd ca 50, 62x52 cm
Smärre slitage, hjul med något skadad gummibeläggning
470537
2017-06-23