Gunnar Thorén oljemålning

Gunnar Thorén oljemålning
Gunnar Thorén oljemålning
Gunnar Thorén oljemålning
Gunnar Thorén oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR THORÉN (1931-2002): Träd, signerad, olja på pappannå, 35x27 cm
Utställd Galleri Belle 1982

470539

2017-06-23