Birger Welander oljemålning

Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning
Birger Welander oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER WELANDER (1916-1985), Fjällmotiv, signerad Birger Welander, olja på pannå, ca 122x46 cm

Smärre repor

470541

2017-06-23