Stolar i bauhaustyp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st., KARMSTOLAR, 2 st., stålrörskonstruktion, grå skinnklädsel, stämplade Fasem Italy, efter Marcel Breuer, troligen 1980-tal, bauhausmodell, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fläckar
470566
2017-06-25