Gungstol 1800-tal

Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal
Gungstol 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGSTOL, gjutjärn och mässing, 1800-talets mitt, klädsel saknas, höjd ca 111 cm, längd ca 100 cm

Klädsel/sits saknas

470571

2017-06-23