Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Solsidan", 1988, signerad och numrerad Mortensen 58/150, färgserigrafi, bildyta 82x104, rammått 115x137 cm
Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö
470577
2017-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här