Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TVÅLKOPP, porslin, Kina, 1800-talets första hälft, så kallad "Grön Kanton", dekor av figurscen i trädgård samt blommor i emaljfärger, järnoxid samt guld, längd ca 14 cm
Locket med nagg
470600
2017-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här