Damarmbandsur Certina

Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CERTINA, Jubilé, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, stavindex, plexiglas, 17 jewels, refnr. 1710 107, serienr. 440232, cal. 17-25, armband, oädel metall, diameter 20 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla missfärgad, plexiglas med repor, armband saknar låsfunktion

470609

2017-06-23