Skulptur sten

Skulptur sten
Skulptur sten
Skulptur sten
Skulptur sten
Skulptur sten
Skulptur sten

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, efter Antiken, Apollo di Belvedere, sten, höjd ca 22 cm

Lagningar, bortfall, nagg

470615

2017-06-23