Fotografier Nutida online
Valmis
2017-06-28
470621
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FOTOGRAFIER, 9 st, varierande motiv, varav två reproduktioner utförda av Sven Johansson efter orginal av L. O. Åkerman, Lima, ca 23x15 - 40x50 cm
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Smärre skador. Oramade