Reijmyre Operakällaren

Reijmyre Operakällaren
Reijmyre Operakällaren
Reijmyre Operakällaren
Reijmyre Operakällaren
Reijmyre Operakällaren
Reijmyre Operakällaren

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, "Operakällaren", tallrikar, 12 st., gjutet, delvis frostat glas, tallrik diamater ca 29 cm

PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

Snarlika, ej identiska, av varierande storlek, något ojämn glasmassa, ej exakt runda, en med större nagg

470661

2017-06-24