Reijmyre Operakällaren
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, "Operakällaren", tallrikar, 12 st., gjutet, delvis frostat glas, tallrik diamater ca 29 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
Snarlika, ej identiska, av varierande storlek, något ojämn glasmassa, ej exakt runda, en med större nagg
470661
2017-06-24