Martin Gscheidel oljemålning

Martin Gscheidel oljemålning
Martin Gscheidel oljemålning
Martin Gscheidel oljemålning
Martin Gscheidel oljemålning
Martin Gscheidel oljemålning
Martin Gscheidel oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 500 SEK

MARTIN GSCHEIDEL (Tyskland, 1857-1945): Sjölandskap med vallflicka i förgrunden, signerad olja på duk, ca 103x152 cm

Ytsmuts, vågig duk, tryckmärken efter spännram

470663

2017-06-27