Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 500 SEK
MARTIN GSCHEIDEL (Tyskland, 1857-1945): Sjölandskap med vallflicka i förgrunden, signerad olja på duk, ca 103x152 cm
Ytsmuts, vågig duk, tryckmärken efter spännram
470663
2017-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här