Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 7 st., ek samt valnöt, Belgien/Frankrike, 1930-tal, genombruten ryggbricka, klädsel i grönt och vitt, sitthöjd ca 47 cm
Fanerskador, slitage, senare klädsel
470677
2017-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här