Stolar valnöt samt ek

Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek
Stolar valnöt samt ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 7 st., ek samt valnöt, Belgien/Frankrike, 1930-tal, genombruten ryggbricka, klädsel i grönt och vitt, sitthöjd ca 47 cm

Fanerskador, slitage, senare klädsel

470677

2017-06-26