Krus Kina

Krus Kina
Krus Kina
Krus Kina
Krus Kina
Krus Kina
Krus Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUS, 1 par, lergods, 1900-talets andra hälft, Kina, brunglaserade med dekor av drakmotiv, vardera höjd ca 45 cm

Bruksslitage

470700

2017-06-26