Karmstolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitlaserade, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, sprickor, fläck

470725

2017-06-24