Inger Thurfjell oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
INGER THURFJELL (född 1958): "Vad vill du lille vän", signerad samt daterad a tergo, olja på duk, 80x80 cm
Kuntoraportti
470752
Päivämäärä:
2017-06-24