Bengt Lindström skulptur och litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Slips, signerad i trycket, 718/100, siden, etikettmärkt Air Maintenance Ab, längd ca 146 cm

470761

2017-06-24