Jean Hermansson fotografi Nutida online
Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
JEAN HERMANSON (1938-2012): Björneborgs Jernverk, 1969, signerad på baksidan Jean Hermanson, gelatinsilverfotografi, ca 39,5x28,5 cm
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Zustandsbeschreibung
Oramad
470763
2017-06-28