Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936), "Millenium", signerad L. Jirlow, 1399/1999, litografi, ca 72,5x84 cm
Fuktskada
470776
2017-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här