Slaglåsgevär av Marckman

Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman
Slaglåsgevär av Marckman

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, dubbelpipigt, signerat J P Marckman Eskilstuna, längd 121 cm

Skador och lagningar

470779

2017-09-24