Rörstrand matservis Diamant
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, matservis, porslin, 60 dlr, "Diamant", bestående av: 12 mattallrikar, 12 uppläggningsfat /tallrikar, 12 salladsskålar, 12 assietter, 12 förrättstallrikar
En mattallrik med nagg undertill, bruksslitage
470790
2017-06-24